אביזרי אינסטלציה מיוחדים ממגוון יצרנים מובילים

מערכת האינסטלציה היא אחת המערכות החשובות ביותר בכל בית, בכל עסק ובכל מפעל, ועל כן חשוב מאוד להקפיד בה גם על הפרטים הקטנים – אותם אביזרי אינסטלציה שמבטיחים את התפקוד המיטבי של המערכת לאורך שנים רבות.

למעשה, כשמחפשים אביזרים בתחום האינסטלציה מומלץ בחום לוודא לא רק שהם עומדים בכל התקנים הרלוונטיים, מיוצרים באיכות גבוהה ועמידים, אלא שהם גם הבחירה האידיאלית עבור מערכת האינסטלציה הספציפית. בהתאם רצוי להגיע אל חנות אינסטלציה שמציעה לא רק מגוון רחב של אפשרויות בכל אחת מהקטגוריות של אביזרי האינסטלציה, אלא גם שירות מקצועי ואכפתי, כלומר אנשי מקצוע שיעזרו לכם להגיע אל האביזרים שהכי מתאימים לצרכים הספציפיים שלכם וכמובן במחיר המשתלם ביותר עבורם, או בקיצור: גל טל אלמוג.

אביזרי צנרת

אחד המרכיבים העיקריים והבולטים ביותר בכל קטלוג של אביזרי אינסטלציה הוא אביזרי צנרת – כל אותם אביזרים שמשלימים את הצינורות לכדי מערכת מתפקדת היטב ועמידה בכל עומס ובכל מצב.

בין השאר תוכלו למצוא בקטגוריה זו מחברי לחיצה בשלל קטרים (רבע צול, ¾ צול וכו’) ובשלל צורות חיבור (לחיצה, הברגה חוץ), ובנוסף ישנו לכל מחבר לחיצה לחץ עבודה מקסימלי שנמדד בבאר.

כמו כן ישנן צורות שונות של מחברים – למשל כאלה אלכסוניים – ועוד סוג של שסתומים הם שסתומי אל-חזור, כך שלפעמים אפילו אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לא יודעים מהו הפריט האופטימלי עבור המטרה הספציפית, ולשם כך ישנה חשיבות רבה לקניית אביזרים בתחום האינסטלציה אך ורק בחנות שכל הצוות שלה בעל ידע נרחב ויושרה מוחלטת.

מופה, בושינג, ניפל, אום, זווית מעבר ועוד

עוד אביזרי אינסטלציה הכרחיים הם המופה, הבושינג, הניפל, האום, זווית המעבר ושאר אביזרי הצנרת המגולוונים.

גם בקטגוריה זו מגוון האפשרויות רחב מאוד: ישנו מופה וישנו חצי מופה וכל אחד מהם מגיע בקטרים שונים, גם לכל בושינג מגולוון ישנו קוטר הברגה וקוטר מעבר, זוויות המעבר שמאפשרות חיבורים זוויתיים מגיעות אף הן בשלל גדלים ובאופן כללי המבחר הרחב מחייב בחירה מושכלת ואין פלא שכל איש מקצוע מעדיף להגיע אל חנות גדולה שמחזיקה מלאי נרחב כדי שיוכל לקנות במקום אחד את כל מה שהוא צריך.

מסנני מים

הסוגים השונים של מסנני המים נבדלים אלה מאלה בעיקר לפי החומר ממנו הם עשויים, כשהאופציות העיקריות הן פלדת אל חלד, ברזל ופלדה.

פרמטרים נוספים לבחירת מסנן מים הם טמפרטורה מקסימלית, לחץ עבודה וקוטר.

למה אסור להתפשר על איכות כשקונים אביזרי אינסטלציה?

רכישת אביזרי אינסטלציה מכל הסוגים – כולל ברזים, מגופים, אוגנים, גיבריט, שסתומים, אל חוזרים, סיפונים, מחסומי רצפה, אסלות, ניאגרות ועוד – מחייבת תשומת לב מרבית.

הסיבה לכך היא שאם נשתמש באביזר שאינו הבחירה האידיאלית עבור מערכת האינסטלציה הספציפית אליה הוא מיועד, אנחנו עלולים לגלות תוך זמן קצר דליפה או בעיות אחרות במערכת, ובכל מקרה נזק בלתי מבוטל ועוגמת נפש רבה.

על כן במקרים אלה מומלץ לפעול לפי הכלל של חז”ל, סוף מעשה במחשבה תחילה, ולהשקיע את תשומת הלב הנדרשת בבחירה נכונה של האביזרים וכמובן לא להתפשר על האיכות שלהם.

למה כדאי להעדיף חנות גדולה?

כשמחפשים מקום אמין לרכוש בו את אביזרי האינסטלציה הנחוצים, כדאי כאמור לתת עדיפות לחנויות עם מבחר רחב של פריטים בכל קטגוריה, מלאי גדול ושירות מקצועי ומיומן.

בנוסף רצוי לבצע את רכישת האביזרים הנחוצים במקום שמציע באופן כללי חומרי בניין, כלי עבודה וציוד טכני, שהרי בדרך כלל ישנו צורך גם בפריטים נוספים לצד האביזרים של מערכת האינסטלציה, וחבל לבזבז זמן יקר ולפזר את הרכישות ההכרחיות במספר מקומות – מה גם שקנייה מרוכזת היא גם האופציה המשתלמת ביותר מבחינת המחיר.

Skip to content