לבחור במותג – ברזי חמת

ברזי חמת הם אחד המותגים הבולטים ביותר בתחום ואין כמעט חנות אינסטלציה שלא מוכרת אותם. הם מתאפיינים באיכות גבוהה ובעיצוב מסוגנן, ובסך הכל מהווים תוספת מומלצת בחדרי אמבטיות ומטבחים בכל סוגי הדירות והבתים.

שילוב של אסתטיקה עם פרקטיות

בעבר הסתפקנו בעיקר במוצרים פרקטיים והיינו מוכנים להתפשר על האסתטיקה שלהם. כיום, כשאנחנו כבר מבינים עד כמה תורם היופי לאיכות החיים שלנו, ישנה גם ציפייה לאסתטיקה מוקפדת של כל המרכיבים של עיצוב הבית (או המשרד/ העסק וכו’), ובהתאם ישנה העדפה מובהקת לברז שהוא לא רק עמיד ונוח לשימוש אלא גם מרהיב עין.

ברזי חמת הם שילוב מעולה של אסתטיקה עם פרקטיות. בנוסף מציעה קבוצת חמת מגוון רחב במיוחד של ברזים כך שכל אחד יכול למצוא את ברז המטבח האופטימלי לטעמו או הברז שמתאים באופן מושלם לאמבטיה בביתו.

טכנולוגיה מתקדמת

מאפיין נוסף של ברזי חמת הוא השימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לייצר אותם, דבר שבא לידי ביטוי הן בחזות המושכת שלהם והן באיכות הגבוהה שלהם.

בנוסף מקפידה קבוצת חמת על ייצור ברזים מחומרי הגלם המובחרים ביותר, כך שכל מי שרוכש ברז מהקטלוג העשיר של חמת יודע כי הוא מקבל מוצר משובח ועמיד מאוד שישרת אותו נאמנה במשך שנים רבות (והחברה יודעת כי היא יכולה להעניק אחריות לטווח ארוך על הברז).

הטכנולוגיות המתקדמות שמאפיינות את חמת באות לידי ביטוי גם בקיומן של פונקציות חדשניות בחלק מברזי החברה, ודוגמה לכך היא אותם דגמים שבהם ישנם חיישנים מיוחדים אשר שולטים בטמפרטורה של המים ובזרימה שלהם.

דוגמאות לברזי מטבח

הקטלוג של ברזי חמת כולל דגמים רבים עבור כל סוגי המטבחים וכל הטעמים של הלקוחות.

דוגמה אחת היא סדרת הווינטאג’, שכוללת דגמים מעוגלים בעלי חזות קלאסית שמתאימים במיוחד למטבחים עדינים ומסוגננים במיוחד. סדרה זו כוללת בין השאר ברז פרח בעל פיה ארוכה מסתובבת, ברז בעל פיה גבוהה מסתובבת, ברז גשר, דגם שכולל גם סבוניה ומיתז צד, ברז עם מזלף הנשלף כלפי מטה ועוד.

עוד ברזים למטבח הם כאלה שנקראים Pull Out. זוהי סדרה שכוללת מגוון רחב של עיצובים ומכנה משותף נוח מאוד בדמות מזלף שנשלף החוצה ושני מצבי זרימה.

עוד כולל הקטלוג של ברזי חמת ברזי קיר מסדרות רותם, אלפא, אלגרו, אוורסט ועוד.

ברזים לאמבטיה – דגמים מובחרים

גם עבור חדרי אמבטיות תוכלו למצוא בקטלוג של חמת שלל אפשרויות.

סדרה אחת היא סדרת רומא בעלת המבנה המלבני המרשים, שכוללת בין השאר ברז פרח קצר או גבוה, ברז שיוצא מהקיר עם מזלף גמיש ועוד.

סדרת פופולרית אחרת נוספת היא ונציה, ובפרט הדגם בעל הפיה המסתובבת בזווית של 90 מעלות.

ברזים אחרים לאמבטיה תוצרת חמת הם מהסדרות רותם, אוורסט, אלגרו, פולו, גלבוע ושניר, ובסך הכל מציעה חמת מגוון עצום של דגמים כך שניתן למצוא אופציה שיוצרת הרמוניה מושלמת עם כל אמבטיה.

המותגים הנוספים של קבוצת חמת

לצד המגוון הרחב של ברזי המטבח והאמבטיה, מציעה קבוצת חמת – שהוקמה בשנת 1951, הפכה עד מהרה לשם דבר בתחום האינסטלציה וב-2015 כבר עמדו הכנסותיה על למעלה מ-300 מיליון ש”ח – עוד מגוון רחב של מוצרים אשר מיוצרים ב-3 מפעלי החברה בבאר שבע, אשדוד וברקן.

המותגים העיקריים הנוספים הם חרסה וליפסקי, ובין הפריטים האיכותיים שתוכלו למצוא כאמור בכמעט כל חנות אינסטלציה ניתן לציין אסלות מכל הסוגים (רגילות, מונובלוק, אסלות תלויות ואפילו אסלות ייעודיות לילדים), כלים סניטריים, כיורים, אביזרי מטבח ואפילו חדרי אמבטיה שלמים.

Skip to content